Hotell

Asukoht – Keset vett ja keset linna

Front 1Kalev Spa Hotell asub Eesti peamise vaatamisväärsuse – UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinna vanalinna serval. Spaa hotellina pakume Teile hea võimaluse ühendada puhkus tervise eest hoolitsemisega.

Asjatundlik personal ootab Teid 2005 aastal avatud 100 numbritoaga hoones, mida üheltpoolt embab Tallinna Vanalinna iidne aura ja teiseltpoolt kaunistab purskkaevu, pügatud hekkide ja laste mänguväljakuga Kanuti park.

Meil saad magada täiusliku une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordi- ning ilu- ja tervisekeskuses ning lõõgastuda Põhja-Eesti suurimas veekeskuses!

Sinu energiavajaduse eest hoolitseb meie euroopalik köök, kattes laua värske kohalikust toorainest valmistatud hõrgutistega. Vanalinna vaatamisväärsused, kaubandus- ja ärikeskused asuvad hotelli vahetus läheduses ning transpordiühendused on suurepärased.

Tänu Kalev Spa suurepärasele asukohale ja mitmekülgsetele võimalustele sobib see ühtviisi hästi puhkamiseks paaridele, sõpruskondadele, lastega peredele, üksikreisijatele ja liikumispuudega inimestele. Olete teretulnud nii terviseparandamise, lõõgastumise kui linna külastamise eesmärgil!

Oleme loonud Teile keskkonna unistuste puhkuseks – keset vett ja keset linna!

Kaugused põhisihtkohtadest:

Broneeri Küsi lisa